Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna735418
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20204795
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1945
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia2095
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1483
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2241
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1938
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji1238
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202785
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20213525
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy5299
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne495216
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe47507
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1265647
Ikona - strzałka prawaZarządzenia79514
Ikona - strzałka prawa20049101
Ikona - strzałka prawa20059855
Ikona - strzałka prawa200611192
Ikona - strzałka prawa200712348
Ikona - strzałka prawa200811942
Ikona - strzałka prawa20099823
Ikona - strzałka prawa20109836
Ikona - strzałka prawa201110226
Ikona - strzałka prawa20129139
Ikona - strzałka prawa201310400
Ikona - strzałka prawa20149205
Ikona - strzałka prawa201514002
Ikona - strzałka prawa20168776
Ikona - strzałka prawa20179543
Ikona - strzałka prawa20185861
Ikona - strzałka prawa20196266
Ikona - strzałka prawa20205767
Ikona - strzałka prawa20212131
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1256495
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych4192
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki128600
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie68963
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów6134
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich39766
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień14610
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy15678
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego12661
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami10446
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10605
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4547
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych5049
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8612
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe3103
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów5133
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1596
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne125254
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów5616
Ikona - strzałka prawa20185296
Ikona - strzałka prawa20193018
Ikona - strzałka prawa20201838
Ikona - strzałka prawa2021614
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO48445
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne19317
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1758
Ikona - strzałka prawaPetycje5689
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza3820
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów16042
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów11159
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady6226
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej5984
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego4160
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych2797
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2047
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1012
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta56704
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy28161
Ikona - strzałka prawaSkarbnik25664
Ikona - strzałka prawaRada Miasta68052
Ikona - strzałka prawaSesje - program152101
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202324351
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814347
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły18985
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237535
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814970
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201414279
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201015004
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065701
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025567
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985301
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945264
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań3403
Ikona - strzałka prawa2021503
Ikona - strzałka prawa20201015
Ikona - strzałka prawa201927273
Ikona - strzałka prawa20181560
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady26627
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał25726
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202314073
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201823862
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201430205
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201017322
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200614264
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200214696
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987926
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19947639
Ikona - strzałka prawaUchwały19255
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236222
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201437483
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201089446
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200627668
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200219494
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199817247
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199416438
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20235655
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy2690
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań8430
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej84081
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202313861
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201846392
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201442806
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107233
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7030
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5657
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5697
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5143
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5473
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20067577
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4864
Ikona - strzałka prawaProtokoły4785
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4863
Ikona - strzałka prawaProtokoły4534
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4599
Ikona - strzałka prawaProtokoły4483
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4759
Ikona - strzałka prawaProtokoły4571
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4774
Ikona - strzałka prawaProtokoły4825
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025507
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4903
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4778
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5436
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5044
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4963
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4700
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4950
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19985477
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4889
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4876
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4857
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4653
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4663
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4734
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945525
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4680
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4543
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4506
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4695
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4662
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4453
Ikona - strzałka prawaWydziały61723
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich13813
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy10489
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami33386
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej13225
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych4115
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego17096
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4937
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12436
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska14338
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych54502
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe77717
Ikona - strzałka prawa20155567
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3077
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3368
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3610
Ikona - strzałka prawaRadni3634
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3309
Ikona - strzałka prawa20166592
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2690
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3581
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3320
Ikona - strzałka prawaRadni3512
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3003
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3423
Ikona - strzałka prawa20176097
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2594
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2900
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2964
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2705
Ikona - strzałka prawaRadni3433
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3456
Ikona - strzałka prawa20185320
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1725
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1257
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1880
Ikona - strzałka prawaRadni2302
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1688
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1737
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2280
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1962
Ikona - strzałka prawa20193350
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1472
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1781
Ikona - strzałka prawaRadni1768
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1901
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1720
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1159
Ikona - strzałka prawa20202090
Ikona - strzałka prawaBurmistrz478
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik676
Ikona - strzałka prawaRadni649
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli569
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.579
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1119
Ikona - strzałka prawa20211161
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska484
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych14081
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13841
Ikona - strzałka prawaKontrole35567
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku21867
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności26879
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe14792
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202429882
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw4718
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3957
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut29324
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny24283
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy4870
Ikona - strzałka prawaUchwały8050
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał84846
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi6285
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego49736
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie52611
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1417
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej63031
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych31720
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej40361
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna24166
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie32153
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska48430
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa11148
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie1477
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane34337
Ikona - strzałka prawaBudżet 200317958
Ikona - strzałka prawaBudżet 200414089
Ikona - strzałka prawaBudżet 200539970
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611750
Ikona - strzałka prawaBudżet 200713741
Ikona - strzałka prawaBudżet 200816994
Ikona - strzałka prawaBudżet 200914786
Ikona - strzałka prawaBudżet 201016675
Ikona - strzałka prawaBudżet 201114494
Ikona - strzałka prawaBudżet 201218112
Ikona - strzałka prawaBudżet 201324689
Ikona - strzałka prawaBudżet 201411683
Ikona - strzałka prawaBudżet 201510825
Ikona - strzałka prawaBudżet 201612027
Ikona - strzałka prawaBudżet 20178186
Ikona - strzałka prawaBudżet 20187980
Ikona - strzałka prawaBudżet 20195745
Ikona - strzałka prawaBudżet 20204032
Ikona - strzałka prawaBudżet 20211857
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8972
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu14963
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20745
Ikona - strzałka prawaArchiwum15706
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14069
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14108
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi13744

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-27 12:30:01, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)