Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna672726
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20203350
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1398
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1543
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych950
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1688
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1370
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji681
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201080
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy2984
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne449218
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe44700
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1060955
Ikona - strzałka prawaZarządzenia72107
Ikona - strzałka prawa20048371
Ikona - strzałka prawa20059045
Ikona - strzałka prawa200610322
Ikona - strzałka prawa200711518
Ikona - strzałka prawa200811231
Ikona - strzałka prawa20099081
Ikona - strzałka prawa20109100
Ikona - strzałka prawa20119605
Ikona - strzałka prawa20128409
Ikona - strzałka prawa20139681
Ikona - strzałka prawa20148530
Ikona - strzałka prawa201512470
Ikona - strzałka prawa20168001
Ikona - strzałka prawa20178574
Ikona - strzałka prawa20184892
Ikona - strzałka prawa20195074
Ikona - strzałka prawa20203215
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1124158
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki112262
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie61068
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5190
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień12046
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich31867
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11990
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego9484
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami8477
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej8641
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3879
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4215
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego6801
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne107904
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1673
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów2407
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe916
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów4181
Ikona - strzałka prawa20184290
Ikona - strzałka prawa20192241
Ikona - strzałka prawa2020750
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO40019
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne16903
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1149
Ikona - strzałka prawaPetycje3547
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza2577
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów14812
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10266
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5420
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej4638
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3344
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych1769
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1200
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności44
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta53310
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy26799
Ikona - strzałka prawaSkarbnik24401
Ikona - strzałka prawaRada Miasta63470
Ikona - strzałka prawaSesje - program136007
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202316310
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810390
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły17810
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235401
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814057
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413421
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014206
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065133
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024894
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984664
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944636
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań2307
Ikona - strzałka prawa2020410
Ikona - strzałka prawa201925916
Ikona - strzałka prawa20181028
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady24530
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał23482
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239091
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201821993
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201427601
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201015702
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200612763
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200213085
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987052
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946815
Ikona - strzałka prawaUchwały17948
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234036
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201435714
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201084231
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200625438
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200217607
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199815292
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199414639
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20234163
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1740
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań4677
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej73622
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20238286
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201836682
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201437529
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106649
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6350
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5088
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5162
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4646
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4939
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066770
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4327
Ikona - strzałka prawaProtokoły4111
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4339
Ikona - strzałka prawaProtokoły4062
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4074
Ikona - strzałka prawaProtokoły3920
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4217
Ikona - strzałka prawaProtokoły4099
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4219
Ikona - strzałka prawaProtokoły4380
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024969
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4335
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4217
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4759
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4289
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4397
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4147
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4284
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984859
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4312
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4269
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4180
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4042
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4114
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4108
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944914
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4064
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4021
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3992
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4160
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4063
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3936
Ikona - strzałka prawaWydziały57908
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12827
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9679
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami29003
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12113
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3535
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15822
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4324
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11263
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska12841
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych51182
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe73746
Ikona - strzałka prawa20146598
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2361
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2735
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3440
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3509
Ikona - strzałka prawaRadni4608
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3124
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3073
Ikona - strzałka prawa20154912
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2567
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2801
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3054
Ikona - strzałka prawaRadni3045
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2753
Ikona - strzałka prawa20165885
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2151
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2996
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2724
Ikona - strzałka prawaRadni2783
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2442
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2718
Ikona - strzałka prawa20175407
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2014
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2345
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2425
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2127
Ikona - strzałka prawaRadni2827
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2674
Ikona - strzałka prawa20184573
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1011
Ikona - strzałka prawaBurmistrz766
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1264
Ikona - strzałka prawaRadni1588
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1072
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1156
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1331
Ikona - strzałka prawa20191860
Ikona - strzałka prawaBurmistrz793
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik915
Ikona - strzałka prawaRadni952
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli833
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.836
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska528
Ikona - strzałka prawa2020429
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska283
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13326
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13103
Ikona - strzałka prawaKontrole32359
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku20132
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności20758
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe12574
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202426308
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw3786
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3021
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27476
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny22351
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3913
Ikona - strzałka prawaUchwały8021
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał76397
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5438
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego43991
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie48985
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe711
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej54624
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych28430
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej36614
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna22664
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie30737
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska44948
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa10089
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie489
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane31407
Ikona - strzałka prawaBudżet 200316844
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413201
Ikona - strzałka prawaBudżet 200537176
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611064
Ikona - strzałka prawaBudżet 200712727
Ikona - strzałka prawaBudżet 200815739
Ikona - strzałka prawaBudżet 200913589
Ikona - strzałka prawaBudżet 201015336
Ikona - strzałka prawaBudżet 201113079
Ikona - strzałka prawaBudżet 201215944
Ikona - strzałka prawaBudżet 201321655
Ikona - strzałka prawaBudżet 201410436
Ikona - strzałka prawaBudżet 20159375
Ikona - strzałka prawaBudżet 201610882
Ikona - strzałka prawaBudżet 20176785
Ikona - strzałka prawaBudżet 20186210
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193505
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201149
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8061
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13767
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18560
Ikona - strzałka prawaArchiwum14315
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12551
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12815
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12847

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-09-25 09:56:52, zmian dokonał(a): Anna Stawecka

WCAG 2.0 (Level AA)