Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna684053
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory prezydenckie 20203524
Ikona - strzałka prawaAkty prawne1482
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1628
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych1032
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1776
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu1461
Ikona - strzałka prawaMateriały szkoleniowe dla członków obwodowych komisji765
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201319
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy3212
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne454353
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe45286
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1096433
Ikona - strzałka prawaZarządzenia73634
Ikona - strzałka prawa20048499
Ikona - strzałka prawa20059159
Ikona - strzałka prawa200610459
Ikona - strzałka prawa200711652
Ikona - strzałka prawa200811357
Ikona - strzałka prawa20099186
Ikona - strzałka prawa20109198
Ikona - strzałka prawa20119697
Ikona - strzałka prawa20128499
Ikona - strzałka prawa20139787
Ikona - strzałka prawa20148623
Ikona - strzałka prawa201512839
Ikona - strzałka prawa20168109
Ikona - strzałka prawa20178733
Ikona - strzałka prawa20185043
Ikona - strzałka prawa20195288
Ikona - strzałka prawa20203898
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1145765
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych307
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki115187
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie62348
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów5330
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich33381
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień12431
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy12494
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego9951
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami8761
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej8932
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3983
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych4352
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego7075
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1875
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów2754
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe1004
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne110831
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów4378
Ikona - strzałka prawa20184447
Ikona - strzałka prawa20192363
Ikona - strzałka prawa2020909
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO41393
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne17945
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw1245
Ikona - strzałka prawaPetycje4023
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza2797
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów14990
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów10405
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady5556
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej4798
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego3477
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych1920
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1324
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności179
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta54105
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy26999
Ikona - strzałka prawaSkarbnik24581
Ikona - strzałka prawaRada Miasta64153
Ikona - strzałka prawaSesje - program138954
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202317474
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810953
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły17993
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235786
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201814187
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201413541
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201014300
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065207
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024967
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984743
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944723
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań2705
Ikona - strzałka prawa2020521
Ikona - strzałka prawa201926566
Ikona - strzałka prawa20181100
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady24868
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał23883
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239860
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201822332
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201427995
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201015989
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200612994
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200213339
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19987189
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19946929
Ikona - strzałka prawaUchwały18151
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234394
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201435991
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201085010
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200625773
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200217861
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199815538
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199414888
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20234444
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy1857
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań5250
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej75638
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239110
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201838091
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201438312
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106726
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna6450
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5163
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5237
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4710
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5014
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066889
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4407
Ikona - strzałka prawaProtokoły4192
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4420
Ikona - strzałka prawaProtokoły4130
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4157
Ikona - strzałka prawaProtokoły3999
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4304
Ikona - strzałka prawaProtokoły4174
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4299
Ikona - strzałka prawaProtokoły4447
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20025046
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4432
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4292
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4857
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4369
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego4492
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4216
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia4363
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984944
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia4393
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4343
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4257
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4120
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4196
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4201
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944997
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia4143
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej4096
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego4055
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu4232
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska4140
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa4012
Ikona - strzałka prawaWydziały58503
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich12951
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy9826
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami29773
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12278
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych3620
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15976
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu4408
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11505
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska13138
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych51704
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe74242
Ikona - strzałka prawa20146695
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2429
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2826
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3531
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3573
Ikona - strzałka prawaRadni4691
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3206
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3158
Ikona - strzałka prawa20154996
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2639
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2889
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3132
Ikona - strzałka prawaRadni3132
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2834
Ikona - strzałka prawa20165990
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2219
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3082
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2810
Ikona - strzałka prawaRadni2862
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2516
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2802
Ikona - strzałka prawa20175527
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2105
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2429
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2498
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2207
Ikona - strzałka prawaRadni2904
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2816
Ikona - strzałka prawa20184690
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1103
Ikona - strzałka prawaBurmistrz833
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1346
Ikona - strzałka prawaRadni1663
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1159
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1228
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1768
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1420
Ikona - strzałka prawa20192107
Ikona - strzałka prawaBurmistrz889
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1064
Ikona - strzałka prawaRadni1078
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli969
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.972
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska607
Ikona - strzałka prawa2020537
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska387
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych13443
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna13225
Ikona - strzałka prawaKontrole32869
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku20479
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności21574
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe12931
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202427013
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw3946
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe3174
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut27800
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny22631
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy4044
Ikona - strzałka prawaUchwały8021
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał77939
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi5589
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego44841
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie49821
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe808
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej56260
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych29086
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej37389
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna22906
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie30921
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska45483
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa10256
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie630
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane31847
Ikona - strzałka prawaBudżet 200317017
Ikona - strzałka prawaBudżet 200413347
Ikona - strzałka prawaBudżet 200537600
Ikona - strzałka prawaBudżet 200611176
Ikona - strzałka prawaBudżet 200712898
Ikona - strzałka prawaBudżet 200815934
Ikona - strzałka prawaBudżet 200913787
Ikona - strzałka prawaBudżet 201015553
Ikona - strzałka prawaBudżet 201113326
Ikona - strzałka prawaBudżet 201216279
Ikona - strzałka prawaBudżet 201322126
Ikona - strzałka prawaBudżet 201410645
Ikona - strzałka prawaBudżet 20159601
Ikona - strzałka prawaBudżet 201611068
Ikona - strzałka prawaBudżet 20176997
Ikona - strzałka prawaBudżet 20186505
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193866
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201576
Ikona - strzałka prawaNarzędzia8156
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu13885
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18870
Ikona - strzałka prawaArchiwum14458
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12687
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów12959
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi12989

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-12-03 10:41:2, zmian dokonał(a): Emil Schab

WCAG 2.0 (Level AA)