Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna577529
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019r.374
Ikona - strzałka prawaAkty prawne157
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia218
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych117
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne174
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu164
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy742
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne418161
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41738
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia882700
Ikona - strzałka prawaZarządzenia65434
Ikona - strzałka prawa20047602
Ikona - strzałka prawa20058182
Ikona - strzałka prawa20069489
Ikona - strzałka prawa200710718
Ikona - strzałka prawa200810536
Ikona - strzałka prawa20098362
Ikona - strzałka prawa20108384
Ikona - strzałka prawa20118898
Ikona - strzałka prawa20127627
Ikona - strzałka prawa20138772
Ikona - strzałka prawa20147704
Ikona - strzałka prawa201510350
Ikona - strzałka prawa20167016
Ikona - strzałka prawa20177413
Ikona - strzałka prawa20183902
Ikona - strzałka prawa20192781
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1003483
Ikona - strzałka prawaArchiwum31
Ikona - strzałka prawaWyniki94195
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie53997
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4277
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich23323
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień9380
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8387
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7306
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6737
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6979
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3129
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3426
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5417
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe399
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów496
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe239
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne91846
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2708
Ikona - strzałka prawa20182120
Ikona - strzałka prawa2019871
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO31361
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13694
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw496
Ikona - strzałka prawaPetycje958
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza917
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13595
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9365
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4540
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3622
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2507
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych740
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury412
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta49206
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25473
Ikona - strzałka prawaSkarbnik23088
Ikona - strzałka prawaRada Miasta58793
Ikona - strzałka prawaSesje - program118648
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20237394
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20186013
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły16160
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232964
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201813017
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412569
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013600
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064571
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024359
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984082
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944080
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań841
Ikona - strzałka prawa2019637
Ikona - strzałka prawa2018506
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady21718
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał20959
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233941
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819475
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201424973
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201013877
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200611226
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211485
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19986043
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945914
Ikona - strzałka prawaUchwały16609
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231795
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433403
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201079412
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200623361
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215930
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199813327
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412783
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231616
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy885
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1592
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej63128
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232750
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201825865
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431501
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20106043
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5696
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4572
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4632
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską4119
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4483
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065852
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3768
Ikona - strzałka prawaProtokoły3656
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3843
Ikona - strzałka prawaProtokoły3538
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3562
Ikona - strzałka prawaProtokoły3448
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3673
Ikona - strzałka prawaProtokoły3649
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3677
Ikona - strzałka prawaProtokoły3944
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024429
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3814
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3763
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4204
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3767
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3866
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3673
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3783
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984289
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3804
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3772
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3719
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3552
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3588
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3652
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944306
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3580
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3525
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3507
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3666
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3581
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3428
Ikona - strzałka prawaWydziały54402
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11861
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8922
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami24857
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11209
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2876
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14811
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3774
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9817
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska11313
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych47659
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe67819
Ikona - strzałka prawa20026067
Ikona - strzałka prawaRadni4172
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7653
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4023
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4009
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3966
Ikona - strzałka prawa20035518
Ikona - strzałka prawaRadni4227
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3851
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4059
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3741
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli6108
Ikona - strzałka prawa20046783
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4472
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4227
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4343
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4515
Ikona - strzałka prawaRadni4435
Ikona - strzałka prawa20056364
Ikona - strzałka prawaRadni3753
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4058
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3947
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3696
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4293
Ikona - strzałka prawa20067955
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4467
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4346
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4156
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik5085
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji4141
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4934
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3594
Ikona - strzałka prawa20076786
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4115
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4049
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4495
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3507
Ikona - strzałka prawaRadni3621
Ikona - strzałka prawa20085902
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3543
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3228
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3438
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3271
Ikona - strzałka prawaRadni3893
Ikona - strzałka prawa20094968
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3101
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3118
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3202
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3090
Ikona - strzałka prawaRadni3335
Ikona - strzałka prawa20106582
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3559
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2455
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2643
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2742
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2868
Ikona - strzałka prawaRadni3885
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103228
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3186
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3524
Ikona - strzałka prawa20117903
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2763
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3101
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4106
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3265
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.4188
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3251
Ikona - strzałka prawa20124495
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2433
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2758
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3331
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2740
Ikona - strzałka prawaRadni2689
Ikona - strzałka prawa20134643
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2472
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2714
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3067
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2966
Ikona - strzałka prawaRadni3109
Ikona - strzałka prawa20145842
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1889
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2168
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2813
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2959
Ikona - strzałka prawaRadni3975
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2544
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2409
Ikona - strzałka prawa20154174
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1992
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2184
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2470
Ikona - strzałka prawaRadni2436
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2235
Ikona - strzałka prawa20164994
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1714
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2335
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2124
Ikona - strzałka prawaRadni2217
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1902
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2123
Ikona - strzałka prawa20174572
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1480
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1753
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1854
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1560
Ikona - strzałka prawaRadni2195
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1812
Ikona - strzałka prawa20182799
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji315
Ikona - strzałka prawaBurmistrz234
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik470
Ikona - strzałka prawaRadni739
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli388
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.334
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska964
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji704
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych12119
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12397
Ikona - strzałka prawaKontrole29022
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku18492
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności16554
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe10278
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202422670
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2833
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe2043
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25714
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20451
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy3012
Ikona - strzałka prawaUchwały8013
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał66914
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4637
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego38069
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie45038
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe153
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej46734
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych25250
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej33856
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna21270
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29323
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska41532
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8970
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28527
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315726
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412221
Ikona - strzałka prawaBudżet 200534100
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610335
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711604
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814313
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912291
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013800
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111570
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213594
Ikona - strzałka prawaBudżet 201318526
Ikona - strzałka prawaBudżet 20149003
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157848
Ikona - strzałka prawaBudżet 20166090
Ikona - strzałka prawaBudżet 20175126
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183854
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191118
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7469
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12950
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16416
Ikona - strzałka prawaArchiwum13305
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11606
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11991
Ikona - strzałka prawaAdministracja2
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11953

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-09-13 13:55:17, zmian dokonał(a): Marta Pędzik-Prawda

WCAG 2.0 (Level AA)