Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna548073
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191692
Ikona - strzałka prawaAkty prawne395
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia558
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych247
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne587
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu371
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy199
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne408995
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe41246
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia836871
Ikona - strzałka prawaZarządzenia64195
Ikona - strzałka prawa20047121
Ikona - strzałka prawa20057866
Ikona - strzałka prawa20069015
Ikona - strzałka prawa200710204
Ikona - strzałka prawa200810044
Ikona - strzałka prawa20097864
Ikona - strzałka prawa20107770
Ikona - strzałka prawa20118708
Ikona - strzałka prawa20127477
Ikona - strzałka prawa20138594
Ikona - strzałka prawa20147520
Ikona - strzałka prawa20159995
Ikona - strzałka prawa20166819
Ikona - strzałka prawa20177135
Ikona - strzałka prawa20183179
Ikona - strzałka prawa20191980
Ikona - strzałka prawaPrzetargi975672
Ikona - strzałka prawaArchiwum31
Ikona - strzałka prawaWyniki89996
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie52598
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów4098
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień8734
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich21466
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy7766
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego7021
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6407
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6557
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2944
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3248
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5194
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe180
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów227
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe105
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne89206
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2377
Ikona - strzałka prawa20181839
Ikona - strzałka prawa2019502
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO29874
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne13233
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw303
Ikona - strzałka prawaPetycje557
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza645
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13285
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów9148
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4329
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3374
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2324
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych471
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury275
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta48329
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy25153
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22788
Ikona - strzałka prawaRada Miasta57351
Ikona - strzałka prawaSesje - program113862
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234829
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20184928
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15819
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232161
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812588
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412349
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013355
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064450
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024255
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983960
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943976
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań542
Ikona - strzałka prawa2019404
Ikona - strzałka prawa2018384
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady21061
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał20236
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232757
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818791
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201424280
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201013343
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610819
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200211104
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985825
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945697
Ikona - strzałka prawaUchwały16267
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231319
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432850
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201078062
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622867
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215543
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812959
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412442
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20231183
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy620
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań1033
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej59638
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231818
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201823010
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201430089
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105884
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5541
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4446
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4497
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3999
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4378
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065647
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3656
Ikona - strzałka prawaProtokoły3561
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3738
Ikona - strzałka prawaProtokoły3426
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3460
Ikona - strzałka prawaProtokoły3329
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3561
Ikona - strzałka prawaProtokoły3546
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3578
Ikona - strzałka prawaProtokoły3829
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024318
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3707
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3661
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej4081
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3665
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3749
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3550
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3674
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984170
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3698
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3645
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3611
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3428
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3466
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3558
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944178
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3484
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3401
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3394
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3550
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3461
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3328
Ikona - strzałka prawaWydziały53584
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11596
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8753
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami23795
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej11009
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2743
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14619
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3634
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9618
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10916
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych46787
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe65870
Ikona - strzałka prawa20025935
Ikona - strzałka prawaRadni4045
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7472
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3913
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3916
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3854
Ikona - strzałka prawa20035397
Ikona - strzałka prawaRadni4138
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5935
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3639
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3952
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3742
Ikona - strzałka prawa20046675
Ikona - strzałka prawaRadni4315
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4394
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4224
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4111
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4356
Ikona - strzałka prawa20056237
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3835
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3949
Ikona - strzałka prawaRadni3633
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4192
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3598
Ikona - strzałka prawa20067813
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4336
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji4009
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4970
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4038
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4241
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4788
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3480
Ikona - strzałka prawa20076663
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3985
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3922
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4368
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3374
Ikona - strzałka prawaRadni3499
Ikona - strzałka prawa20085786
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3439
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3118
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3324
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3160
Ikona - strzałka prawaRadni3790
Ikona - strzałka prawa20094842
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2987
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2990
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3114
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2967
Ikona - strzałka prawaRadni3235
Ikona - strzałka prawa20106440
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3456
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2337
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2541
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2635
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2751
Ikona - strzałka prawaRadni3756
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103119
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3077
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3416
Ikona - strzałka prawa20117789
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2644
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2980
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3996
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3139
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.4062
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3135
Ikona - strzałka prawa20124360
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2332
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2660
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3223
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2615
Ikona - strzałka prawaRadni2582
Ikona - strzałka prawa20134537
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2360
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2604
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2934
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2860
Ikona - strzałka prawaRadni2992
Ikona - strzałka prawa20145661
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1778
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2043
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2700
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2852
Ikona - strzałka prawaRadni3835
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2408
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2267
Ikona - strzałka prawa20153999
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1854
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2050
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2328
Ikona - strzałka prawaRadni2297
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2136
Ikona - strzałka prawa20164741
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1587
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2154
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1976
Ikona - strzałka prawaRadni2053
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1765
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1982
Ikona - strzałka prawa20174311
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1353
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1607
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1711
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1435
Ikona - strzałka prawaRadni1976
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1632
Ikona - strzałka prawa20182046
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji192
Ikona - strzałka prawaBurmistrz67
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik223
Ikona - strzałka prawaRadni296
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli166
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.83
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska795
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji555
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11971
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12255
Ikona - strzałka prawaKontrole28209
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku18096
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności16025
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9838
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202421812
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2567
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1850
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut25284
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19893
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2774
Ikona - strzałka prawaUchwały8001
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał64970
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4494
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego36887
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie44221
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe54
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej45047
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24650
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej33151
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20907
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie29011
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska40696
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8726
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27934
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315465
Ikona - strzałka prawaBudżet 200412021
Ikona - strzałka prawaBudżet 200533430
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610193
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711357
Ikona - strzałka prawaBudżet 200814022
Ikona - strzałka prawaBudżet 200912030
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013473
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111260
Ikona - strzałka prawaBudżet 201213118
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317944
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148648
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157514
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165771
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174744
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183291
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019709
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7314
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12758
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian16199
Ikona - strzałka prawaArchiwum13098
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11433
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11838
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11758

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-06-14 13:04:55, zmian dokonał(a): Renata Kawiorska

WCAG 2.0 (Level AA)