Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna831382
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy8432
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne564387
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe50760
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1554258
Ikona - strzałka prawaZarządzenia88061
Ikona - strzałka prawa200410419
Ikona - strzałka prawa200511293
Ikona - strzałka prawa200612572
Ikona - strzałka prawa200713776
Ikona - strzałka prawa200813084
Ikona - strzałka prawa200910858
Ikona - strzałka prawa201011137
Ikona - strzałka prawa201111321
Ikona - strzałka prawa201210254
Ikona - strzałka prawa201311633
Ikona - strzałka prawa201410322
Ikona - strzałka prawa201515146
Ikona - strzałka prawa201610054
Ikona - strzałka prawa201710862
Ikona - strzałka prawa20187162
Ikona - strzałka prawa20197634
Ikona - strzałka prawa20207606
Ikona - strzałka prawa20214544
Ikona - strzałka prawa20223571
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1382727
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych10939
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki148688
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie76913
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów7305
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich51306
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień18207
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy20258
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego16279
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami12694
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12979
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5756
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych6355
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11867
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4948
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów10403
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe2626
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne146373
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów8267
Ikona - strzałka prawa20186565
Ikona - strzałka prawa20194250
Ikona - strzałka prawa20202919
Ikona - strzałka prawa20211746
Ikona - strzałka prawa20221371
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO62346
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne21921
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw2731
Ikona - strzałka prawaPetycje8776
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza5531
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów17640
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów12455
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady7397
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej7457
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego5358
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych4284
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3222
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2538
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta60839
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy30062
Ikona - strzałka prawaSkarbnik27560
Ikona - strzałka prawaRada Miasta74644
Ikona - strzałka prawaSesje - program173021
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202339557
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820749
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły20846
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202310999
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201816180
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201415601
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201016160
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066696
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026692
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986280
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946173
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań4796
Ikona - strzałka prawa2022918
Ikona - strzałka prawa20211883
Ikona - strzałka prawa20201841
Ikona - strzałka prawa201928660
Ikona - strzałka prawa20182393
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady29453
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał28820
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202320863
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201826095
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201433959
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201019598
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200616659
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200217169
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19989208
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19948939
Ikona - strzałka prawaUchwały21006
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239122
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201440337
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201096799
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200630958
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200222354
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199820243
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199419446
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20237397
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy3925
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań11764
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej98327
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202326013
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201862393
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201451742
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20108150
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna8042
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6516
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6590
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5965
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego6352
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20068753
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5691
Ikona - strzałka prawaProtokoły5795
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5731
Ikona - strzałka prawaProtokoły5361
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5423
Ikona - strzałka prawaProtokoły5445
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5624
Ikona - strzałka prawaProtokoły5330
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5606
Ikona - strzałka prawaProtokoły5687
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026378
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5969
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5765
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej6579
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego6212
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego5808
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5668
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia5872
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986459
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia5746
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5798
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5729
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5542
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5496
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5672
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946477
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia5504
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5526
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5378
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5546
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5564
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa5495
Ikona - strzałka prawaWydziały66620
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich15349
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11670
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami39639
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej14690
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych5029
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego18414
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu6054
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13959
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska16396
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych58993
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe83256
Ikona - strzałka prawa20177149
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3530
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3793
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3788
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4036
Ikona - strzałka prawaRadni4316
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska4644
Ikona - strzałka prawa20186367
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2822
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2034
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2689
Ikona - strzałka prawaRadni3234
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2594
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2666
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska3160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2905
Ikona - strzałka prawa20194555
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2364
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2756
Ikona - strzałka prawaRadni2664
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3439
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2777
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2054
Ikona - strzałka prawa20204470
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1505
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2139
Ikona - strzałka prawaRadni1795
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2316
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1933
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2336
Ikona - strzałka prawa20215679
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1128
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1507
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne1579
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1520
Ikona - strzałka prawaRadni1268
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1998
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Sp. z.o.o564
Ikona - strzałka prawa20221773
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1197
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych15307
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna15049
Ikona - strzałka prawaKontrole43182
Ikona - strzałka prawa2022591
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze548
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku24413
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności33644
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe17524
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202434194
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw6051
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe5425
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut31900
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny27192
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy6131
Ikona - strzałka prawaUchwały8066
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał96999
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi7439
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego55764
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie57054
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2672
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej73129
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych35638
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej44826
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna27219
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie34150
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska53927
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa12729
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie2688
Ikona - strzałka prawaŻłobek w Piaskach
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane39870
Ikona - strzałka prawaBudżet 200320181
Ikona - strzałka prawaBudżet 200415504
Ikona - strzałka prawaBudżet 200544912
Ikona - strzałka prawaBudżet 200612765
Ikona - strzałka prawaBudżet 200715294
Ikona - strzałka prawaBudżet 200818818
Ikona - strzałka prawaBudżet 200916520
Ikona - strzałka prawaBudżet 201018749
Ikona - strzałka prawaBudżet 201116554
Ikona - strzałka prawaBudżet 201221301
Ikona - strzałka prawaBudżet 201329020
Ikona - strzałka prawaBudżet 201413499
Ikona - strzałka prawaBudżet 201512921
Ikona - strzałka prawaBudżet 201613551
Ikona - strzałka prawaBudżet 201710020
Ikona - strzałka prawaBudżet 201810132
Ikona - strzałka prawaBudżet 20198112
Ikona - strzałka prawaBudżet 20206686
Ikona - strzałka prawaBudżet 20215716
Ikona - strzałka prawaBudżet 20222888
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9981
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16274
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24778
Ikona - strzałka prawaArchiwum17174
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15729
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów15250
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi14925

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-02-03 07:43:48, zmian dokonał(a): Renata Kawiorska

WCAG 2.0 (Level AA)