Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna488135
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20184404
Ikona - strzałka prawaAkty prawne569
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia972
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych299
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne589
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu702
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne377576
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe39773
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia733147
Ikona - strzałka prawaZarządzenia59678
Ikona - strzałka prawa20046752
Ikona - strzałka prawa20057408
Ikona - strzałka prawa20068550
Ikona - strzałka prawa20079756
Ikona - strzałka prawa20089677
Ikona - strzałka prawa20097461
Ikona - strzałka prawa20107386
Ikona - strzałka prawa20118377
Ikona - strzałka prawa20127091
Ikona - strzałka prawa20138171
Ikona - strzałka prawa20147093
Ikona - strzałka prawa20159128
Ikona - strzałka prawa20166227
Ikona - strzałka prawa20176268
Ikona - strzałka prawa20181980
Ikona - strzałka prawaPrzetargi914275
Ikona - strzałka prawaArchiwum28
Ikona - strzałka prawaWyniki81368
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie48625
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3681
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich17849
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień7273
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy6192
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6135
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami5513
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej5617
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2564
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych2879
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego4754
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne79969
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów1275
Ikona - strzałka prawa20181030
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO26344
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne11989
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów12598
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8452
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady3844
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej2628
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego1806
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta45248
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24100
Ikona - strzałka prawaSkarbnik21805
Ikona - strzałka prawaRada Miasta52629
Ikona - strzałka prawaSesje - program101383
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202329
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20182655
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły14859
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201811583
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412007
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013094
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064218
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20023998
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983712
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943737
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady19389
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał18098
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201816005
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201422284
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012311
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 20069890
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210232
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985327
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945189
Ikona - strzałka prawaUchwały15505
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431354
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201074717
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200621713
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200214689
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812173
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199411792
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej53355
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817589
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201427090
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105587
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5175
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4221
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4241
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3786
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4150
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065199
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3425
Ikona - strzałka prawaProtokoły3339
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3496
Ikona - strzałka prawaProtokoły3192
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3223
Ikona - strzałka prawaProtokoły3097
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3295
Ikona - strzałka prawaProtokoły3350
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3345
Ikona - strzałka prawaProtokoły3597
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024050
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3487
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3439
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3773
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3444
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3514
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3343
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3438
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983892
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3475
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3409
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3382
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3215
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3235
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3340
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943875
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3265
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3178
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3175
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3317
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3240
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3077
Ikona - strzałka prawaWydziały51052
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11078
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8361
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami21573
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10496
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2469
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14100
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3307
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9206
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10125
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych44651
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe60496
Ikona - strzałka prawa20025654
Ikona - strzałka prawaRadni3798
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7067
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3674
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3692
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3623
Ikona - strzałka prawa20035128
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5562
Ikona - strzałka prawaRadni3913
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3714
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3514
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3422
Ikona - strzałka prawa20046416
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4152
Ikona - strzałka prawaRadni4077
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3992
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3860
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4114
Ikona - strzałka prawa20055975
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3592
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3712
Ikona - strzałka prawaRadni3404
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3978
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3393
Ikona - strzałka prawa20067530
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4069
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3744
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4733
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3814
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4023
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4499
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3245
Ikona - strzałka prawa20076416
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3757
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3663
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4093
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3109
Ikona - strzałka prawaRadni3255
Ikona - strzałka prawa20085547
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3203
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2891
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3094
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2923
Ikona - strzałka prawaRadni3557
Ikona - strzałka prawa20094568
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2742
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2733
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2906
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2732
Ikona - strzałka prawaRadni3012
Ikona - strzałka prawa20106165
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3201
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2084
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2330
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2412
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2512
Ikona - strzałka prawaRadni3517
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20102883
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji2855
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3163
Ikona - strzałka prawa20117523
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2430
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2748
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3759
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2913
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3838
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.2907
Ikona - strzałka prawa20124091
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2111
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2446
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2975
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2381
Ikona - strzałka prawaRadni2384
Ikona - strzałka prawa20134281
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2124
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2385
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2692
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2651
Ikona - strzałka prawaRadni2751
Ikona - strzałka prawa20145268
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1549
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1815
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2473
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2624
Ikona - strzałka prawaRadni3509
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2174
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji1941
Ikona - strzałka prawa20153651
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1625
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1805
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2051
Ikona - strzałka prawaRadni2026
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1884
Ikona - strzałka prawa20164251
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1342
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1789
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1698
Ikona - strzałka prawaRadni1735
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1503
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1654
Ikona - strzałka prawa20172719
Ikona - strzałka prawaBurmistrz855
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik939
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1016
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli835
Ikona - strzałka prawaRadni1235
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1022
Ikona - strzałka prawa2018837
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska410
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji104
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11469
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna11826
Ikona - strzałka prawaKontrole26392
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17050
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności14748
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe8849
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2015-201918488
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw1721
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1327
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24114
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18438
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2220
Ikona - strzałka prawaUchwały7962
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał60519
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi3983
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego34173
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie42328
Ikona - strzałka prawaSkładowisko Odpadów Komunalnych25782
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej41001
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych22971
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej31536
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna19992
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28223
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska38786
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8082
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane26623
Ikona - strzałka prawaBudżet 200314854
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411525
Ikona - strzałka prawaBudżet 200531981
Ikona - strzałka prawaBudżet 20069884
Ikona - strzałka prawaBudżet 200710757
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813348
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911444
Ikona - strzałka prawaBudżet 201012797
Ikona - strzałka prawaBudżet 201110520
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212106
Ikona - strzałka prawaBudżet 201316551
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148041
Ikona - strzałka prawaBudżet 20156655
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165034
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173742
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181526
Ikona - strzałka prawaNarzędzia6968
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12220
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15485
Ikona - strzałka prawaArchiwum12487
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10928
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11424
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11275

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-11-16 15:25:31, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)