Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna506468
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20185144
Ikona - strzałka prawaAkty prawne659
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia1101
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych389
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne683
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu855
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne386129
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40290
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia766804
Ikona - strzałka prawaZarządzenia61158
Ikona - strzałka prawa20046877
Ikona - strzałka prawa20057547
Ikona - strzałka prawa20068708
Ikona - strzałka prawa20079904
Ikona - strzałka prawa20089797
Ikona - strzałka prawa20097623
Ikona - strzałka prawa20107519
Ikona - strzałka prawa20118502
Ikona - strzałka prawa20127220
Ikona - strzałka prawa20138314
Ikona - strzałka prawa20147236
Ikona - strzałka prawa20159386
Ikona - strzałka prawa20166434
Ikona - strzałka prawa20176565
Ikona - strzałka prawa20182681
Ikona - strzałka prawa2019160
Ikona - strzałka prawaPrzetargi933297
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki83918
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie50004
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3813
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich19158
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień7812
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy6790
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6360
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami5815
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej5923
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2702
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3010
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego4926
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne83263
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów1680
Ikona - strzałka prawa20181350
Ikona - strzałka prawa201939
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO27499
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne12513
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw126
Ikona - strzałka prawaPetycje26
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza139
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów12828
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8675
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4030
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej2926
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego1989
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych135
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta46210
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24489
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22168
Ikona - strzałka prawaRada Miasta54662
Ikona - strzałka prawaSesje - program106317
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231412
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20183398
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15294
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023506
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812160
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412128
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013182
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064295
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024086
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983800
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943822
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań226
Ikona - strzałka prawa2019110
Ikona - strzałka prawa2018185
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady19996
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał18772
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023771
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201817112
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201422969
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012656
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610197
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210551
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985524
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945357
Ikona - strzałka prawaUchwały15751
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023353
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201431800
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201075729
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622114
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215037
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812436
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199411988
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-2023427
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy242
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań469
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej55287
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023376
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201819311
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428096
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105688
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5295
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4305
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4330
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3866
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4220
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065342
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3500
Ikona - strzałka prawaProtokoły3418
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3579
Ikona - strzałka prawaProtokoły3279
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3310
Ikona - strzałka prawaProtokoły3182
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3392
Ikona - strzałka prawaProtokoły3426
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3428
Ikona - strzałka prawaProtokoły3676
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024144
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3564
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3510
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3881
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3522
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3600
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3418
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3529
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983994
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3558
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3494
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3467
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3287
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3315
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3423
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943973
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3346
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3261
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3253
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3391
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3319
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3167
Ikona - strzałka prawaWydziały51841
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11246
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8496
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami22356
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10651
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2575
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14267
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3411
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9346
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10350
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych45437
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe62110
Ikona - strzałka prawa20025746
Ikona - strzałka prawaRadni3893
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7190
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3756
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3773
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3705
Ikona - strzałka prawa20035223
Ikona - strzałka prawaRadni3999
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3587
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3798
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3507
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5707
Ikona - strzałka prawa20046517
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4235
Ikona - strzałka prawaRadni4165
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4197
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3954
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4077
Ikona - strzałka prawa20056062
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3676
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3459
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4055
Ikona - strzałka prawaRadni3476
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3785
Ikona - strzałka prawa20067624
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4161
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4108
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3894
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4818
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3849
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4611
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3327
Ikona - strzałka prawa20076501
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3841
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3760
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4173
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3209
Ikona - strzałka prawaRadni3325
Ikona - strzałka prawa20085625
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3283
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2969
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3180
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3008
Ikona - strzałka prawaRadni3642
Ikona - strzałka prawa20094658
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2830
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2823
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2981
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2816
Ikona - strzałka prawaRadni3099
Ikona - strzałka prawa20106255
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3293
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2177
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2401
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2492
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2599
Ikona - strzałka prawaRadni3603
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20102970
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji2946
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3249
Ikona - strzałka prawa20117611
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2505
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2837
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3843
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2990
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3916
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.2989
Ikona - strzałka prawa20124189
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2197
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2523
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3065
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2472
Ikona - strzałka prawaRadni2460
Ikona - strzałka prawa20134376
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2209
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2459
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2773
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2723
Ikona - strzałka prawaRadni2841
Ikona - strzałka prawa20145384
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1631
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1887
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2552
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2701
Ikona - strzałka prawaRadni3616
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2255
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2053
Ikona - strzałka prawa20153747
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1702
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1892
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2142
Ikona - strzałka prawaRadni2111
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1971
Ikona - strzałka prawa20164393
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1436
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1924
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1796
Ikona - strzałka prawaRadni1837
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1597
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1763
Ikona - strzałka prawa20173230
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1038
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1144
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1245
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1032
Ikona - strzałka prawaRadni1513
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1223
Ikona - strzałka prawa20181116
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska550
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji261
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11667
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna11975
Ikona - strzałka prawaKontrole27022
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17386
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15126
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9131
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2015-201919251
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2044
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1497
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24523
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18919
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2423
Ikona - strzałka prawaUchwały7966
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał62085
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4184
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego35007
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie42917
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej42335
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych23521
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej32037
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20332
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28500
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska39441
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8319
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27068
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315059
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411709
Ikona - strzałka prawaBudżet 200532471
Ikona - strzałka prawaBudżet 20069991
Ikona - strzałka prawaBudżet 200710962
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813582
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911642
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013041
Ikona - strzałka prawaBudżet 201110787
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212450
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317069
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148244
Ikona - strzałka prawaBudżet 20156915
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165279
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174065
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182074
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7103
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12397
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15650
Ikona - strzałka prawaArchiwum12707
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11117
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11567
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11439

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-01-23 15:16:34, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)