Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna813445
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy7632
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne548946
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe50049
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1469873
Ikona - strzałka prawaZarządzenia85703
Ikona - strzałka prawa200410042
Ikona - strzałka prawa200510949
Ikona - strzałka prawa200612221
Ikona - strzałka prawa200713378
Ikona - strzałka prawa200812733
Ikona - strzałka prawa200910526
Ikona - strzałka prawa201010796
Ikona - strzałka prawa201111014
Ikona - strzałka prawa20129946
Ikona - strzałka prawa201311245
Ikona - strzałka prawa201410017
Ikona - strzałka prawa201514820
Ikona - strzałka prawa20169696
Ikona - strzałka prawa201710511
Ikona - strzałka prawa20186780
Ikona - strzałka prawa20197235
Ikona - strzałka prawa20207091
Ikona - strzałka prawa20214077
Ikona - strzałka prawa20222415
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1349062
Ikona - strzałka prawaPlatforma zamówień publicznych8727
Ikona - strzałka prawaArchiwum32
Ikona - strzałka prawaWyniki142763
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie74929
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów6964
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich47746
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień17074
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy19090
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego15366
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami12128
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej12343
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5459
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych6011
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11019
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe4455
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski Jędrzejów8657
Ikona - strzałka prawaJednostki podległe2329
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne140289
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów7492
Ikona - strzałka prawa20186177
Ikona - strzałka prawa20193882
Ikona - strzałka prawa20202591
Ikona - strzałka prawa20211416
Ikona - strzałka prawa2022860
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO58193
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne20935
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw2429
Ikona - strzałka prawaPetycje7929
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza5016
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów17223
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów12065
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady7039
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej7035
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego5009
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych3855
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2884
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2165
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta59607
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy29540
Ikona - strzałka prawaSkarbnik26985
Ikona - strzałka prawaRada Miasta72790
Ikona - strzałka prawaSesje - program167341
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202334581
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818642
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły20313
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20239786
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201815808
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201415210
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201015834
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20066437
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026401
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986017
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19945896
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań4407
Ikona - strzałka prawa2022598
Ikona - strzałka prawa20211513
Ikona - strzałka prawa20201599
Ikona - strzałka prawa201928183
Ikona - strzałka prawa20182126
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady28689
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał28022
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202319056
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201825540
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432794
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201019021
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200615906
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200216438
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19988838
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19948575
Ikona - strzałka prawaUchwały20518
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20238423
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201439560
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201094833
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200630027
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200221622
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199819428
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199418573
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-20236903
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy3584
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań10848
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej93885
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 202321609
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201857272
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201448887
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20107905
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna7737
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego6247
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej6324
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5731
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego6119
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20068407
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5440
Ikona - strzałka prawaProtokoły5535
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej5460
Ikona - strzałka prawaProtokoły5102
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską5169
Ikona - strzałka prawaProtokoły5211
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego5352
Ikona - strzałka prawaProtokoły5106
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego5346
Ikona - strzałka prawaProtokoły5414
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20026130
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5643
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5494
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej6286
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5964
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego5550
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5378
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia5602
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19986187
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia5464
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5532
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5443
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5274
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5223
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej5410
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19946188
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia5258
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej5281
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego5088
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu5294
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska5303
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa5235
Ikona - strzałka prawaWydziały65353
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich14943
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy11325
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami37905
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej14289
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych4773
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego18034
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu5754
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13433
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska15766
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych57676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe82302
Ikona - strzałka prawa20176859
Ikona - strzałka prawaBurmistrz3225
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik3543
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.3541
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3719
Ikona - strzałka prawaRadni4061
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska4327
Ikona - strzałka prawa20186081
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji2495
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1801
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2459
Ikona - strzałka prawaRadni2908
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2322
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2365
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2894
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2593
Ikona - strzałka prawa20194255
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2105
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2479
Ikona - strzałka prawaRadni2413
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2991
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.2470
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1793
Ikona - strzałka prawa20204098
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1209
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1848
Ikona - strzałka prawaRadni1525
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1871
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1625
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska2032
Ikona - strzałka prawa20214889
Ikona - strzałka prawaBurmistrz777
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1127
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne1124
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1060
Ikona - strzałka prawaRadni872
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1675
Ikona - strzałka prawaPrezes Zarządu SIM SMS Sp. z.o.o226
Ikona - strzałka prawa20221369
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska933
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych14977
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna14715
Ikona - strzałka prawaKontrole40786
Ikona - strzałka prawa2022336
Ikona - strzałka prawa2021 i wcześniejsze308
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku23760
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności31966
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe16710
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202433045
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw5662
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe5010
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut31192
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny26302
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy5762
Ikona - strzałka prawaUchwały8066
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał93282
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi7091
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego54006
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie55822
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2278
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej70732
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych34585
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej43473
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna26253
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie33570
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska52472
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa12309
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie2340
Ikona - strzałka prawaŻłobek w Piaskach
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane37966
Ikona - strzałka prawaBudżet 200319736
Ikona - strzałka prawaBudżet 200415091
Ikona - strzałka prawaBudżet 200543400
Ikona - strzałka prawaBudżet 200612474
Ikona - strzałka prawaBudżet 200714859
Ikona - strzałka prawaBudżet 200818317
Ikona - strzałka prawaBudżet 200916018
Ikona - strzałka prawaBudżet 201018208
Ikona - strzałka prawaBudżet 201115931
Ikona - strzałka prawaBudżet 201220356
Ikona - strzałka prawaBudżet 201327836
Ikona - strzałka prawaBudżet 201412976
Ikona - strzałka prawaBudżet 201512336
Ikona - strzałka prawaBudżet 201613116
Ikona - strzałka prawaBudżet 20179495
Ikona - strzałka prawaBudżet 20189502
Ikona - strzałka prawaBudżet 20197443
Ikona - strzałka prawaBudżet 20205990
Ikona - strzałka prawaBudżet 20214755
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221796
Ikona - strzałka prawaNarzędzia9697
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15923
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23864
Ikona - strzałka prawaArchiwum16814
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15303
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14955
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi14598

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-10-03 11:47:04, zmian dokonał(a): Jacek Mróz

WCAG 2.0 (Level AA)