Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĄD MIEJSKI W JĘDRZEJOWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miejski w Jędrzejowie

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna524277
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019219
Ikona - strzałka prawaAkty prawne56
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia69
Ikona - strzałka prawaInformacje dla niepełnosprawnych63
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne67
Ikona - strzałka prawaInformacje dla wyborców dotyczące udziału w głosowaniu59
Ikona - strzałka prawaPraca i ogłoszenia drobne397224
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe40750
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia799745
Ikona - strzałka prawaZarządzenia62885
Ikona - strzałka prawa20046993
Ikona - strzałka prawa20057705
Ikona - strzałka prawa20068850
Ikona - strzałka prawa200710054
Ikona - strzałka prawa20089916
Ikona - strzałka prawa20097739
Ikona - strzałka prawa20107645
Ikona - strzałka prawa20118596
Ikona - strzałka prawa20127344
Ikona - strzałka prawa20138457
Ikona - strzałka prawa20147384
Ikona - strzałka prawa20159661
Ikona - strzałka prawa20166641
Ikona - strzałka prawa20176860
Ikona - strzałka prawa20182955
Ikona - strzałka prawa20191170
Ikona - strzałka prawaPrzetargi953639
Ikona - strzałka prawaArchiwum30
Ikona - strzałka prawaWyniki86672
Ikona - strzałka prawaZałatw sprawę w Urzędzie51176
Ikona - strzałka prawaKarty usług dla interesantów3928
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich20234
Ikona - strzałka prawaReferat Działalności Gospodarczej i Profilaktyki Uzależnień8184
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy7259
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego6587
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami6098
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej6208
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu2810
Ikona - strzałka prawaSamodzielne Stanowisko ds. Lokalowych3117
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5066
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty lokalne86328
Ikona - strzałka prawaRejestr umów zawartych przez Gminę Jędrzejów2031
Ikona - strzałka prawa20181559
Ikona - strzałka prawa2019286
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO28691
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne12901
Ikona - strzałka prawaW sprawie statutów sołectw226
Ikona - strzałka prawaPetycje313
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa ustawodawcza430
Ikona - strzałka prawaZasady używania herbu Gminy Jędrzejów13046
Ikona - strzałka prawaZwiązki, stowarzyszenia i porozumienia do których należy Gmina Jędrzejów8875
Ikona - strzałka prawaZbiórki publiczne - nowe zasady4165
Ikona - strzałka prawaUdostępnianie informacji publicznej3159
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji sektora publicznego2131
Ikona - strzałka prawaInformacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych291
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury137
Ikona - strzałka prawaUrząd Miejski
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta46963
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy24818
Ikona - strzałka prawaSkarbnik22477
Ikona - strzałka prawaRada Miasta56020
Ikona - strzałka prawaSesje - program109803
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233085
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20184095
Ikona - strzałka prawaSesje - Protokoły15571
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023943
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201812400
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201412238
Ikona - strzałka prawaKadencja 2006 - 201013270
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20064369
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024172
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19983885
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19943895
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań392
Ikona - strzałka prawa2019253
Ikona - strzałka prawa2018276
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady20501
Ikona - strzałka prawaRejestr uchwał19445
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231595
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201818085
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201423610
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201012970
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200610498
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200210815
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 19985667
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 19945533
Ikona - strzałka prawaUchwały16006
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 2023832
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201432274
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 201076762
Ikona - strzałka prawakadencja 2002 - 200622460
Ikona - strzałka prawakadencja 1998 - 200215286
Ikona - strzałka prawakadencja 1994 - 199812696
Ikona - strzałka prawakadencja 1990 - 199412204
Ikona - strzałka prawaRejestr zgłoszonych interpelacji wraz z udzielonymi odpowiedziami - kadencja 2018-2023795
Ikona - strzałka prawaMateriały na Sesję Rady Gminy462
Ikona - strzałka prawaTransmisja na żywo oraz archiwum nagrań760
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej57305
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20231107
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201820982
Ikona - strzałka prawaKadencja 2010 - 201428997
Ikona - strzałka prawakadencja 2006 - 20105783
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5417
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego4371
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej4414
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3932
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego4300
Ikona - strzałka prawaKadencja 2002 - 20065490
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna3579
Ikona - strzałka prawaProtokoły3492
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej3664
Ikona - strzałka prawaProtokoły3357
Ikona - strzałka prawaKomisja Rolnictwa i Integracji z Unią Europejską3385
Ikona - strzałka prawaProtokoły3254
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego3481
Ikona - strzałka prawaProtokoły3490
Ikona - strzałka prawaKomisja Budżetu i Mienia Komunalnego3503
Ikona - strzałka prawaProtokoły3753
Ikona - strzałka prawaKadencja 1998 - 20024229
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3634
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3583
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3976
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3596
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Promocji i Rozwoju Gospodarczego3669
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3479
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gosodarki i Mienia3604
Ikona - strzałka prawaKadencja 1994 - 19984085
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu, Gospodarki i Mienia3631
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3567
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3540
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3356
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3386
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rozwoju Wsi i Gospodarki Rolnej3490
Ikona - strzałka prawaKadencja 1990 - 19944076
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Budżetu i Mienia3409
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rewizyjnej3329
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Porządku Publicznego3323
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu3473
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska3385
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji Rolnictwa i Leśnictwa3251
Ikona - strzałka prawaWydziały52756
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich11420
Ikona - strzałka prawaWydział Finansowy8621
Ikona - strzałka prawaWydział Rolnictwa i Gospodarki Gruntami23031
Ikona - strzałka prawaWydział Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej10829
Ikona - strzałka prawaReferat Zamówień Publicznych2655
Ikona - strzałka prawaWydział Zagospodarowania Przestrzennego14442
Ikona - strzałka prawaSamodzielne stanowisko ds. Promocji, Kultury i Sportu3539
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego9480
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska10595
Ikona - strzałka prawaRejestry, ewidencje, archiwa - sposoby i zasady udostępniania danych46074
Ikona - strzałka prawaOświadczenia Majątkowe63928
Ikona - strzałka prawa20025839
Ikona - strzałka prawaRadni3972
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli7344
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3840
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3849
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3778
Ikona - strzałka prawa20035309
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli5812
Ikona - strzałka prawaRadni4078
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik3660
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3877
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3573
Ikona - strzałka prawa20046603
Ikona - strzałka prawaRadni4239
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, sekretarz, skarbnik4275
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4032
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4308
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego4148
Ikona - strzałka prawa20056148
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3865
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3754
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3528
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4128
Ikona - strzałka prawaRadni3550
Ikona - strzałka prawa20067713
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli4245
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4176
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3968
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik4896
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3930
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złożone na początku kadencji4697
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadzczenia za 2006 rok3404
Ikona - strzałka prawa20076579
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3914
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3839
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych4274
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3292
Ikona - strzałka prawaRadni3411
Ikona - strzałka prawa20085706
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik3365
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego3038
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3252
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3082
Ikona - strzałka prawaRadni3712
Ikona - strzałka prawa20094752
Ikona - strzałka prawaBurmistrz, Sekretarz, Skarbnik2904
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego2904
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3045
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2890
Ikona - strzałka prawaRadni3167
Ikona - strzałka prawa20106348
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji3384
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2257
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2477
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2559
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2673
Ikona - strzałka prawaRadni3684
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2006 - 20103045
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenie złożone na początku kadencji3010
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji3337
Ikona - strzałka prawa20117702
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2570
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2907
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3922
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli3064
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2011r.3991
Ikona - strzałka prawaRadni - oświadczenia złozone w 2012r.3061
Ikona - strzałka prawa20124274
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2260
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2594
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych3143
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2543
Ikona - strzałka prawaRadni2524
Ikona - strzałka prawa20134461
Ikona - strzałka prawaBurmistrz2289
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2528
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2847
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2793
Ikona - strzałka prawaRadni2919
Ikona - strzałka prawa20145511
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji1705
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1972
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2629
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2781
Ikona - strzałka prawaRadni3734
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2330
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji2157
Ikona - strzałka prawa20153863
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1778
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1972
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych2240
Ikona - strzałka prawaRadni2200
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli2052
Ikona - strzałka prawa20164554
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1515
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik2030
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych1887
Ikona - strzałka prawaRadni1942
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1679
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1880
Ikona - strzałka prawa20173781
Ikona - strzałka prawaBurmistrz1202
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik1393
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych oraz pracownicy wydający decyzje administracyjne.1463
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli1217
Ikona - strzałka prawaRadni1741
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska1425
Ikona - strzałka prawa20181527
Ikona - strzałka prawaBurmistrz - oświadczenie majątkowe złożone na początku kadencji77
Ikona - strzałka prawaNaczelnicy Urzędu Miejskiego, Sekretarz , Skarbnik45
Ikona - strzałka prawaRadni115
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli50
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone w związku z objęciem/zakończeniem funkcji/stanowiska677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na dwa miesiące przed upływem kadencji436
Ikona - strzałka prawaSposoby stanowienia aktów publicznoprawnych11806
Ikona - strzałka prawaPolityka Zagraniczna12105
Ikona - strzałka prawaKontrole27609
Ikona - strzałka prawaInformacje o środowisku17700
Ikona - strzałka prawaInformacje o stanie ludności15517
Ikona - strzałka prawaLeczenie odwykowe9430
Ikona - strzałka prawaSOŁTYSI W GMINIE JĘDRZEJÓW - KADENCJA 2019-202420906
Ikona - strzałka prawaStatuty Sołectw2331
Ikona - strzałka prawaArchiwum zakładowe1664
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut24855
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19387
Ikona - strzałka prawaRegulamin Pracy2588
Ikona - strzałka prawaUchwały8000
Ikona - strzałka prawaProjekty Uchwał63479
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi4331
Ikona - strzałka prawaMiejscowe plany zagospodarowania przestrzennego35908
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Usług Wspólnych w Jędrzejowie43536
Ikona - strzałka prawaZakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej43553
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych24045
Ikona - strzałka prawaOśrodek Pomocy Społecznej32585
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Miejsko - Gminna20599
Ikona - strzałka prawaCentrum Kultury w Jędrzejowie28741
Ikona - strzałka prawaPływalnia Miejska40036
Ikona - strzałka prawaAdministracja i Obsługa8481
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27488
Ikona - strzałka prawaBudżet 200315254
Ikona - strzałka prawaBudżet 200411866
Ikona - strzałka prawaBudżet 200532940
Ikona - strzałka prawaBudżet 200610085
Ikona - strzałka prawaBudżet 200711156
Ikona - strzałka prawaBudżet 200813789
Ikona - strzałka prawaBudżet 200911836
Ikona - strzałka prawaBudżet 201013237
Ikona - strzałka prawaBudżet 201111008
Ikona - strzałka prawaBudżet 201212774
Ikona - strzałka prawaBudżet 201317496
Ikona - strzałka prawaBudżet 20148421
Ikona - strzałka prawaBudżet 20157142
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165469
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174383
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182647
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019327
Ikona - strzałka prawaNarzędzia7206
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12566
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian15802
Ikona - strzałka prawaArchiwum12885
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11264
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów11695
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi11591

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-26 15:29:24, zmian dokonał(a): Dariusz Treliński

WCAG 2.0 (Level AA)